0

پلاسما زیر چشم | کیسه‌های زیر چشم را با قلم پلاسما از بین ببرید

خانه » مقالات » پلاسما زیر چشم | کیسه‌های زیر چشم را با قلم پلاسما از بین ببرید
تاریخ انتشار : 27 آبان 1400 | آخرین به روز رسانی : 13 دی 1400
پلاسما زیر چشم

حلقه‌های سیاه و گودی زیر چشم، جزء ناخوشایندترین عیوب صورت هستند. حتی زمانی که احساس می‌کنید جوان و پر انرژی هستید، حلقه‌های زیر چشم‌تان می‌توانند شما را پیر و خسته نشان دهند. نازک شدن و افتادگی پوست ناشی از افزایش سن به همراه ژنتیک می‌تواند به این مشکلات زیبایی منجر شود که متأسفانه اکثر درمان‌های موضعی تأثیری روی آنها ندارند. خبر خوب این است که بالاخره یک درمان غیر جراحی موثر برای سیاهی و گودی زیر چشم پیدا شده است و آن چیزی نیست جز پلاسما زیر چشم .

پلاسما پن چیست؟

پلاسما پن یک وسیله دستی برای درمان زیبایی است که از گرما و قدرت پلاسما برای تأثیر گذاری روی پوست و بافت استفاده می‌کند. این گرمای کنترل شده می‌تواند برای سفت کردن و کوتاه کردن فیبرها در پوست بکار رود و باعث سفت شدن پوست گردد. این دستگاه برای کار کردن روی پوست لطیف پلک‌ها و زیر چشم که مستعد نازک شدن، کشیدگی و افتادگی است، موثر می‌باشد و اثر پلاسما تا مدت ها باقی می ماند.

پلاسما چشم

پلاسما زیر چشم

پلاسما زیر چشم یکی از کاربردهای درمانی پلاسماتراپی است که به منظور سفت کردن پوست زیر چشم‌ها و صاف کردن گودی زیر چشم، کارایی بالایی دارد. از یک بی حس کننده موضعی برای اطمینان از راحتی مراجعین در حین انجام این پروسه استفاده می‌شود. گرمای پلاسما باعث شلیک‌های کوچکی (انفجارهای کوچکی) می‌شود که نقاط ریزی روی پوست به جای می‌گذارند؛ این آسیب جزئی به انقباض و ترمیم پوست منجر خواهد شد. در طول درمان، نقاط متعددی در ناحیه زیر چشم‌ها ایجاد می‌شود تا پوست صاف و سفت شود. ناحیه زیر چشم پس از درمان با نقاط واضح و قابل مشاهده، متورم خواهد شد. این ورم در عرض ۴۸ ساعت از بین می‌رود و این نقاط در حدود ۱ هفته پوسته پوسته می‌شوند. در حالی که پلاسما زیر چشم، دوره نقاهت دارد اما نتایج آن خیره کننده است. پوست پس از این درمان، سفت‌تر می‌شود و پف کردگی به حداقل می‌رسد تا شما چشم‌ها و صورت شاداب‌تری داشته باشید. پلاسما زیر چشم، جایگزین مناسبی برای جراحی لیفت پلک یا بلفاروپلاستی است که یک روش تهاجمی‌تر و پر هزینه می‌باشد. اگر دچار سیاهی و گودی زیر چشم هستید که شما را همیشه پیرتر و خسته‌تر نشان می‌دهد، این روش زیبایی را مد نظر قرار دهید. پلاسما زیر چشم یکی از موثرترین درمان‌های زیبایی موجود برای کاهش سیاهی و گودی زیر چشم شما است.

این مطلب از مقاله زیر توسط کارن طب ترجمه شده است.

Remove Eye Bags and Look Refreshed with Plasma Pen Treatments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیه حقوق وبسایت برای کارن طب محفوظ است. طراحی و توسعه توسط ایده‌چی