پلاسما بینی | بدون تیغ جراحی فرم بینی را تغییر دهید

تاریخ انتشار : 26 آبان 1400
نویسنده : کارن طب
پلاسما بینی

چگونه بدون رفتن زیر تیغ جراحی، شکل بینی‌تان را تغییر دهید؟

درمان جدیدی که شکل صورت شما را در عرض چند دقیقه با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر از جراحی بینی بازسازی می‌کند.

پلاسما فیبروبلاست و پلاسما بینی برای سفت کردن ظاهر پوست استفاده می‌شود. شما در طی این پروسه زیبایی ممکن است درد بسیار کمی را حس کنید که اصلا با درد جراحی بینی قابل مقایسه نیست. بجای صرف هزینه‌های گزاف برای عمل بینی، پلاسما بینی را با قیمتی بسیار مناسب‌تر امتحان کنید. این درمان فقط یک ساعت طول می‌کشد و نتایج در عرض ۸ هفته نمایان خواهد شد. امروزه بسیاری از مراکز زیبایی، یک درمان جدید و تقریبا بدون درد برای تغییر فرم بینی ارائه می‌دهند، پلاسما بینی!

با استفاده از تکنیک پلاسما فیبروبلاست ، شکل بینی شما با سفت شدن و بهبود پوست، تغییر می‌کند. تصاویر قبل و بعد از پلاسما جت بینی نشان می‌دهد که این روش سریع چگونه باعث لیفت نوک بینی و باریک شدن پل بینی می‌گردد و ظاهری بی عیب و نقص به آن می‌دهد. دوره نقاهت بین ۴ تا ۱۲ روز طول می‌کشد و شما می‌توانید نتایج آن را در عرض ۸ هفته مشاهده کنید.

چگونه عمل می‌کند؟

این درمان از پلاسما فیبروبلاست برای سفت کردن و بهبود ظاهر کلی پوست استفاده می‌کند. در این روش پلاسما بینی ، فیبروبلاست‌ها مورد هدف قرار گرفته می‌شوند. آنها سلول‌های تولید کننده کلاژن هستند که در لایه زیرین پوست قرار دارند. فیبروبلاست‌ها در بهبود زخم‌ها و حفظ استحکام پوست، نقش اساسی ایفا می‌کنند. نوک قلم پلاسما در طول این درمان مستقیما پوست را لمس نمی‌کند اما یک جریان هدفمند، درست بالای پوست آزاد می‌کند تا سوراخ‌های کوچک یا آسیب‌های ریز ایجاد کند. یک جرقه دستگاه پلاسما جت یا دستگاه پلاسما پن که از نوک سوزن وارد اپیدرم می‌شود، بافت انقباض فوری بافت پوست و همچنین اختلال حرارتی در لایه درم خواهد شد. این وضعیت، تولید کلاژن را در چند ماه آینده تحریک می‌کند. همانطور که پروتئین تجزیه می‌شود و بافت بازسازی می‌گردد، پوست منقبض می‌شود و ظاهر سفت‌تری پیدا می‌کند.

پلاسما جت بینی

آیا این روش دردناک است؟ | سپس چه اتفاقی می‌افتد؟

شما در طول انجام این پروسه، درد قابل تحملی احساس می‌کنید. پس از پایان پلاسما جت حداقل به مدت ۸ روز تا زمانیکه نقاط زخم کَنده شوند، از آرایش اجتناب کنید. نقاط روی صورت باید تا روز هشتم از بین بروند. آنها عمدتا در روز چهارم شروع به ریزش می‌کنند اما در مورد سایر جاهای بدن، این زمان ممکن است کمی طولانی‌تر باشد. در صورتی که مراجعین به دستورالعمل‌های مراقبتی ارائه شده توسط درمانگر عمل کنند – مانند اجتناب از قرارگیری بیش از حد در معرض نور خورشید – این نقاط هیچ گونه جای زخمی باقی نخواهند گذاشت.

چند جلسه درمان پلاسما جت بینی مورد نیاز است؟

تعداد جلسات درمان به هدف نهایی فرد بستگی دارد اما مراجعین اغلب بعد از اولین جلسه پلاسما بینی راضی هستند. از این روش غیر تهاجمی می‌توان برای دو طرف صورت، گردن، پلک‌ها، پیشانی و ناحیه شکم نیز استفاده کرد.

مطلب فوق از مقاله How to transform your nose without going under the knife توسط کارن طب ترجمه شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارن-طب

بیشتر بخوانید

دیدن همه

کلیه حقوق وبسایت برای کارن طب محفوظ است. طراحی و توسعه توسط ایده‌چی