فیس پد ( Face Pad ) چیست؟

تاریخ انتشار : 19 دی 1400
نویسنده : کارن طب
Face Pad

اگر تا امروز گذر شما هم به کلینیک ها و مطب های زیبایی خورده باشد، قطعا برای‌تان پیش آمده است که پزشک متخصص بعد از پماد زایلاپی یا دیگر پمادهای بی حسی موضعی، یک نایلون یا کیسه فریزر بی کیفیت روی ناحیه پماد بگذارد. این عمل به منظور تسریع روند جذب پماد بی حسی صورت می گیرد. اما فیس پد ( Face Pad ) برای اولین بار در ایران، بهترین و حرفه ای ترین جایگزین کیسه های نایلونی است. در ادامه برای آشنایی با این محصول با ما همراه باشید.

چرا از کیسه فریزر استفاده می شود؟

نحوه صحیح استفاده از پمادهای بی حسی به این صورت است که بعد از پخش پماد روی ناحیه مورد نطر، لازم است ان ناحیه از معرض هوای آزاد دور باشد. به همین دلیل معمولا از کیسه های نایلونی، کیسه فریزر و … استفاده می شود. اما محصول فیس پد بهترین جایگزین کیسه فریزر های مورد استفاده در مطب ها و کلینیک های زیبایی به شمار می رود.

پماد زایلاپی

چرا باید از فیس پد ( Face Pad ) استفاده کنیم؟

استفاده از این محصول بعد از پماد زایلاپی یا دیگر پمادهای بی حسی موضعی، در نهایت به تسریع عملکرد بی حسی منجر می شود. همچنین این محصول بی نظیر می تواند بهترین انتخاب برای استفاده از انواع ماسک های صورت باشد چرا که باعث جذب هر چه بهتر ویتامین ها و ماسک های صورت می شود. بسته فیس پد کاملا مقرون به صرفه است و یک باکس آن تا مدت ها باقی می ماند. تمام این موارد نشان می دهد که تمام کلینیک ها و مطب های زیبایی به فیس پد نیاز دارند و همچنین استفاده از این محصول برای مصارف شخصی نیز ضروری است.

جزئیات جعبه محصول فیس پد

این جعبه مقرون به صرفه و اقتصادی با دارا بودن 500 قالب دور چشم، 500 قالب لب و 500 قالب صورت، در نهایت به صورت یک باکس 1500 عددی به بازار عرضه می شود.

فیس پد چیست

فیس پد با کدام پمادهای بی حسی سازگار است؟

معمولا پمادهای بی حسی به دو نوع تقسیم می شوند:

پمادهای حاوی لیدوکائین

پمادهای دارای بنزوکائین

طبق تحقیقات صورت گرفته، بی حسی های دارای لیدوکائین تاثیر بیشتری داشته و در بسیاری از موارد بی حسی، موثر تر بوده اند. از جمله برندهای معتبر این دسته از پمادها می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • پمادهای زایلاپی (Xyla P)
  • املا (Emla)
  • الاندینا (Elandina)
  • ژل زایلوژل (Xylo Gel)
  • و ….

محصول فیس پد با تمام پمادهای بی حسی از جمله برندهای معتبر، سازگار بوده و می تواند به جذب هر چه سریع تر این مواد منجر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارن-طب

بیشتر بخوانید

دیدن همه

کلیه حقوق وبسایت برای کارن طب محفوظ است. طراحی و توسعه توسط ایده‌چی