درباره
کارن طب

کارن طب تجهیز آرا، تولید و عرضه کننده با کیفیت ترین تجهیزات پزشکی

درباره کارن طب

شـرکت کارن طب تجهیز آرا ، با بهره‌مندی از متـخصصین مجرب، همواره در تلاش برای بومی‌سازی فناوری‌های پیشرفته و پیشگامی در زمینه فناوری‌های نوین بوده است. تیم دانش‌بنیان تحقیق و توسعه این شرکت توانسته است، با ادغام نوآوری‌های بی‌بـدیل و بومی‌سازی فناوری‌های روز دنیا، به دستاوردهای چـشمگیری در زمینه طراحی و تولید تجهیزات پزشکی دست یابد. در راستای ارتقاء سلامت جامعه و برطرف کردن نیاز جامعه پزشکی به آخرین فناوری حوزه سلامت، این شرکت بر آن شد تا با بکارگیری نـزدیک به یک دهه تجربه خود در حوزه فنـاوری الکترونیکی و نیز همکاری با متخصصین دانشگاهی و صنعتی این مرز و بوم، به طراحی و تولید تجهیزات مورد نیاز در این حوزه بپردازد.

تضمین کیفیت

کارن طب با تولید محصولات باکیفیت و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا، سعی بر جلب اعتماد مشتریان خود دارد.

دانش و تخصص

محصولات کارن طب با بهره‌گیری از تجربیات و نظرات متخصصین پوست، مو و زیبایی، طبق به‌روزترین دانش تخصصی دنیا تولید و به‌روزرسانی می‌شود.

شرایط خرید امن

امکان دریافت دمو رایگان پیش از خرید و شرایط خرید اقساطی دستگاه‌های کربوکسی تراپی و پلاسما.

خدمات پس از فروش

تمام دستگاه‌های تولید شرکت کارن طب، شامل گارانتی، خدمات پس از فروش، آموزش و پشتیبانی 24 ساعته است.

توسعه اقتصادی

کارگروه دانش بنیان تحقیق و توسعه کارن طب تجهیز آرا ، متشکل از متخصصین مجرب در شاخه‌های علوم مختلف است که با بهره‌گیری از تجربیات و نظرات پزشکان، بخصوص متخصصین پوست، مو و زیبایی، همواره به دنبال ارائه روش‌های جدید و بهبود روش‌های قدیمی است. امیدواریم که تولید محصولات با کیفیت مطابق با آخرین استانداردها و نیز صـادرات محصولات دانش بـنیان در منطقه، گامی کوچک در راستـای توسعه اقتصادی کشور و سربلندی ایران عزیزمان باشد.

تیم کارن طب

خدمات

کارگروه دانش بنیان تحقیق و توسعه کارن طب تجهیز آرا ، متشکل از متخصصین مجرب در شاخه‌های علوم مختلف است که با بهره‌گیری از تجربیات و نظراتکارشناسان حرفه‌ای شرکت کارن طب تجهیز آرا، همواره متعهد به ارائه بهترین و به‌روزترین راهکارها به پزشکان و متخصصین هستند. همچنین شما می‌توانید در هر زمان با تماس با هر یک از کارشناسان فروش این مجموعه، به‌روزترین اطلاعات و راهکارهای حوزه تخصصی خود را جویا و از مشاوره تخصصی آن‌ها بهره‌مند شوید. آنچه که با خرید هر یک از محصولات کارن طب تجهیز آرا دریافت می‌کنید، شامل پکیج تخصصی آموزش جامع پزشکان، ضمانت یکساله تعویض بی‌قید و شرط، خدمات پس از فروش در سراسر کشور و روش‌های متنوع فروش، مطابق با نیاز و درخواست شماست.

کلیه حقوق وبسایت برای کارن طب محفوظ است. طراحی و توسعه توسط ایده‌چی