دستگاه کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی

توضیحات دستگاه کربوکسی تراپی و استعلام قیمت

دستگاه کربوکسی تراپی کارن طب دارای بیش از 20 اندیکاسیون درمانی با موضوعات مختلف است! شما می توانید قبل از خرید، دستگاه کربوکسی تراپی را در مطب خود تست کنید.

دستگاه کربوکسی تراپی و کاربردهای آن

دستگاه كربوكسی تراپی کارن طب دارای بیش از 20 اندیکاسیون درمانی با موضوعات مختلف است. اندیکاسیون‌های موجود در دستگاه، قابلیت به روز رسانی مطابق با آخرین روش‌های موجود در علم زیبایی‌شناسی را دارد. 

به لطف بهره‌گیری از دقیق‌ترین ادوات پنوماتیک و نیز حضور یک کپسول 5 لیتری کربن‌دی‌اکسید از نوع مدیکال گرید، دقت و ایمنی خروجی دستگاه كربوكسی تراپی در بازه چند میلی‌بار قابل تنظیم است. بدنـه فلـزی دستگاه، زیبایی، مقاومت و دوام را همراه با قابلیت ضدعفونی فراهم کرده است. استفاده از شلنگ سیلیکونی با قابلیت استفاده در دستگاه اتوکلاو همراه با فیلتر لاورلاک دوطرفه به همراه قابلیت تزریق با سِت سرم یکبار مصرف، راحتی تزریق را برای پزشکان فراهم کرده است. 

صفحه نمایش 7 اینچ تمام رنگی لمسی با رابط کاربری کاربر پسند، اسـتفاده از اندیکاسیون‌ها را برای پزشکان تسهـیل کرده است. همچنین دستگاه کربوکسی تراپی مجهز به سیستم تخلیه خودکار و پاکسازی مسیر خروجی، تنظیم دمای خروجی از طریق گرمکن طبق اندیکاسیون انتخابی توسط پزشک و همچنین سیستم هشدار و راهنما برای جلوگیری از خطای انسانی است. طراحی دستگاه كربوكسی تراپی کارن طب، مطابق با استانداردهای اروپا و دارای طراحی زیبا و ارگونومیک با حداکثر بازدهی است.

محصول تولیدی شرکت کارن طب، بر اساس به‌روزترین استانداردهای موجود ساخته و ارائه می‌شود. بهترین قیمت دستگاه کربوکسی تراپی، با یک سال گارانتی تعویض بی‌قید و شرط، ارسال به سراسر ایران، برگزاری دموی کاملاً رایگان در محل مطب و یا کلینیک پزشک متقاضی خرید دستگاه و آموزش صفر تا صد کاربری دستگاه، از جمله خدمات شرکت کارن طب است.  

قیمت دستگاه کربوکسی تراپی تولید کارن طب

 

شرایطمبلغ توضیحات
نقد20 میلیون تومان5 % در زمان سفارش – پرداخت مابقی مبلغ در زمان تحویل
اقساط20 میلیون تومانپرداخت 50 % در زمان تحویل – 50 % مابقی حداکثر در سه فقره چک با موعد 1 ماهه متوالی

قیمت‌های فوق مربوط به دستگاه تولیدی توسط شرکت کارن طب است. این دستگاه به‌صورت بومی‌سازی شده و کاملاً استاندارد، با یک سال گارانتی تعویض بدون قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار شما قرار می‌گیرد.

برای آشنایی بیشتر، ویدئوی آنباکسینگ دستگاه کارن طب را ملاحظه فرمایید

معرفی قسمت‌های پشت و پنل دستگاه

دستگاه کربوکسی تراپی
پشت دستگاه کربوکسی تراپی
دستگاه کربوکسی تراپی
پنل دستگاه کربوکسی تراپی

جهت مشاوره همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید!

نحوه عملکرد دستگاه کربوکسی تراپی

تاثیر اصلی دستگاه كربوكسی تراپی کارن طب بر روی گشادشدگی ریزجریان‌ها (میکروسیرکولیشن) و مویرگ‌های خونی است که باعث افزایش قابل توجه جریان خون و در نتیجه گردش خون وریدی و شریانی می‌گردد. 

در نهایت اين روش، درمانی بسیار موثر در سرخرگ‌هاي محيطي و تغییرات مورفولوژیکی ریزجریان است و خود را به عنوان يک روش موثر پيشگيري و درمان برای هـمه شرايط مرتبط با ناکارآمدي گردش خون شریانی، وريدی و مویینگی نشان می‌دهد.

کربوکسی تراپی
عملکرد دستگاه کربوکسی تراپی
کربوکسی تراپی
توضیحاتی پیرامون روش کربوکسی تراپی

روش کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی به معنی تزریق گاز دی اکسید کربن به زیر پوست است. این گاز کاملاً بی‌ضرر بوده و به‌طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد. میزان تزریق این گاز  به‌وسیله دستگاه سنجیده و کنترل می‌شود. بر اساس نظریه بوهر تعادل میان مقدار گاز کربن دی اکسید و اکسیژن در هر نقطه از بدن ثابت است. هنگامی که میزان وجود این گاز در هر نقطه به بیش از حد مجاز برسد، بدن این مورد را به عنوان کمبود اکسیژن تلقی کرده و به‌سرعت در نقطه تزریق گاز واکنش نشان می‌دهد. 

در این فرایند اکسیژن متصل به هموگلوبین در بافت، از آن جدا شده و گاز دی‌اکسیدکربن به هموگلوبین اتصال می‌یابد. طی این جابجایی، اکسیژن آزاد شده موجب تحریک سلول‌های فیبروپلاست شده و بر اثر کلاژن‌سازی طبیعی بدن، لیفتینگ پوست اتفاق می‌افتد. همچنین این واکنش موجب افزایش جریان خون و رسیدن مواد مغذی مورد نیاز سلول و ترمیم سلولی می‌گردد.

 

قیمت دستگاه کربوکسی تراپی کارن طب، بسیار مناسب است.

علت این قیمت مناسب، تولید کاملاً داخلی و ساده‌سازی کاربری آن بر اساس تعریف اندیکاسیون‌های مختلف برای استفاده در مواردی که روش کربوکسی تراپی کاربرد دارد، است. به این ترتیب پزشک معالج به راحتی با استفاده از تنظیمات دستگاه، به ارائه خدمات مراقبت و زیبایی به متقاضیان می‌پردازد. 

ویژگی های دستگاه کربوکسی تراپی کارن طب

دستگاه کربوکسی تراپی کارن طب، دارای بدنه فلزی مقاوم و بادوام است. این بدنه را می‌توانید به راحتی استریل نمایید. شیلنگ سیلیکونی دستگاه نیز قابلیت استفاده در دستگاه اتوکلاو را دارد. اين دستگاه مجهز به صفحه نمایش کاربری لمسی با رابط کاربری ساده و کاربرپسند است.

تولید دستگاه طبق استانداردهای روز اروپا موجب شده است که دستگاه تولید کارن طب مجهز به سیستم تخلیه خودکار و پاکسازی مسیر گاز، تنظیم دمای گاز خروجی از طریق گرمکن طبق اندیکاسیون انتخابی توسط پزشک، سیستم هشدار و راهنما برای جلوگیری از خطای انسانی باشد. دستگاه كربوكسی تراپی دارای طراحی زیبا و ارگونومیک با مصرف کم و حداکثر بازدهی است.

کربوکسی تراپی
ویژگی‌های دستگاه کربوکسی تراپی

خرید دستگاه کربوکسی تراپی کارن طب

دستگاه کربوکسی تراپی برای جلوگیری از خطاهای دیجیتال و راحتی پزشک، دو عدد مانومتر در جلوی دستگاه قرار داده است. مانومتر اول فشار را تا 1.6 بار نمایش می‌دهد. این مانومتر با حساسیت بالایی که دارد فشار خروجی دستگاه را به صورت دقیق بیان می‌کند تا ضامن سلامت بیمار باشد. مانومتر دوم نیز تا 300 بار ظرفیت دارد، امکان نشان دادن فشار کپسول داخل دستگاه را فراهم می‌کند.

دستگاه كربوكسی تراپی کارن طب مجهز به بیش از 20 اندیکاسیون درمانی با موضوع جوانسازی، چربی‌سوزی، برطرف کردن تیرگی‌ها، درمان اسکار و آکنه و رفع چین‌وچروک است که این تنوع در اندیکاسیون‌ها کارایی دستگاه را برای پزشک تا چندین برابر افزایش داده است.

اندیکاسیون‌های موجود در دستگاه کربوکسی تراپی شرکت کارن طب، قابلیت به‌روز رسانی، مطابق با آخرین روش‌های موجود در علم زیبایی‌شناسی را دارد. به لطف حضور یک کپسول 5 لیتری گاز کربن دی اکسید از نوع مدیکال گرید با خلوص 99.9998% بهره‌وری از سیستم چند برابر شده است.

از ديگر ویژگی‌های دستگاه كربوكسی تراپی كارن طب، می‌توان به قابلیت تغییر حالت تزریق از خودکار به پدالی و همچنین بالعکس، اشاره کرد. در حقیقت پزشک می‌تواند متناسب با روند کار، سرعت جریان گاز در زمان تزریق را کنترل نموده و با استفاده از پدال، دستگاه را از حالت اتوماتیک خارج کند. 

دستگاه كربوكسی کارن طب، در هنگام كار، گزارش كاملي از همه موارد كنترلي و زماني و مصرفي روي صفحه نمايش خود نمايش مي‌دهد كه كار را براي پزشك بسيار آسان و لذت بخش مي‌كند.

قیمت دستگاه کربوکسی تراپی کارن طب نیاز به استعلام ندارد

قیمت اعلام شده در جدول بالا، قیمت فروش دستگاه کربوکسی تراپی کارن طب است.

درمان تیرگی‌ها با کربوکسی تراپی

 یکی از علل عمده تیرگی، احتقان خون مویرگی بر اثر رسوب ملامیـن و هموگلوبین است. این مساله موجب کاهش محتوای اکسیژن خون و نهایتاً تیرگی در نواحی مختلف بدن می‌شود. دستگاه کـربوکسی‌تراپی با قابلیت افزایش ریزجریان‌های مویرگی در جریان خون، موجب از بین بردن تیرگی‌ها می‌شود. می‌توان از این روش درمان در نواحی دور چشم، زیر بغل، کشاله ران، هاله نیپل و بیکینی استفاده کرد.

رفع تیرگی
درمان تیرگی دور چشم با کربوکسی تراپی
جوانسازی پوست با کربوکسی تراپی

 جوانسازی پوست با کربوکسی تراپی

 کربوکسی‌تراپی با بازسازی فیزیولوژیکی بافت‌ها یک درمان ایـده آل است، زیرا افزایش مقدار اکسیژن در بافت‌ها موجب بهبود قابلیت ارتجاعی، افزایش الاستیسیته و جوان‌سازی پوست می‌شود. در نتیجه با استفاده از دستگاه کربوکسی تراپی می‌توان بهبود و ترمیم پوست‌ شل گردن، شکم و بازو امیدوار بود. همچنین درمان ریزش مو، بهبود لکه‌های پوستی، از بین رفتن رینکل‌های استاتیک و جوانسازی دست‌وصورت از دیگر موارد استفاده دستگاه کربوکسی تراپی است.

رفع خطوط استریا و اسکار با دستگاه کربوکسی تراپی

استریا به علت شکسته شدن بافت کلاژن و الاستین پوست، تحت فشار ایجاد می‌شود. دستگاه كربوكسی تراپی با تزریق گاز کربن‌دی‌اکسید موجب افزایش اکسیژن رسانی در خطوط استریا و افزایش جریان خون و مویرگ‌سازی در پوست آسیب دیده می‌شود. این عملکرد موجب بهبود انعطاف‌پذیری و بازسازی پوست و در نهایت درمان خطوط استریا  می‌شود. همچنین دستگاه كربوكسی تراپی قابلیت سابسیژن به صـورت محدود و کاملاً بی‌خطر به منظور درمان اسکار و آکنه را نیز دارد.

رفع خطوط استریا و اسکار
رفع خطوط استریا و اسکار با دستگاه کربوکسی تراپی
از بین بردن چربی
رفع چربی‌ها با کمک دستگاه کربوکسی تراپی

 از بین بردن چربی‌ها با کمک دستگاه کربوکسی تراپی

مطالعات بالینی و تحقیقات نشان داده است که گاز کربن‌دی‌اکسید بر روی رسوب‌های چربی (لیپو کلاسیک) اثر گذاشته و نیز موجب افزایش ریزجـریان‌ها می‌شود. این عملکرد باعث کاهش ذخایر چربی و سختی در بافت چربی می‌شود. در نهایت افزایـش میزان اکسیژن و بهبود گردش خون مویرگی، در بافت چربی رخ می‌دهد. 

دستگاه كربوكسی تراپی برای از بین بردن چربی‌ها عملکرد درخشانی دارد و بهترین درمان برای افتادگی غبغب، چربی‌های شکم و پهلو، سلولیت‌ها و سایر چربی‌های بدن است.

درمان بیماری و کاهش ‌درد به کمک کربوکسی تراپی

مطالعات نشان می‌دهند که کربوکسی‌تراپی اثرات کاهش دهنده درد نیز دارد. این تأثیر، به ویژه، در رابطـه با درمان دردهای حاد، از طریق مهار کردن التهاب گیرنده‌های درد دیده می‌شود. از جمله موارد کاهش‌دهنده درد می‌توان کاهش دردهای کمر، گردن، زانو و کف پا، التهاب تاندون‌ها و کشیدگی عضلانی را نام برد. 

 

کاهش درد
کاهش درد به کمک روش کربوکسی تراپی

خرید دستگاه کربوکسی تراپی کارن طب

شرکت کارن طب، تولیدکننده دستگاه كربوكسی تراپی و  دستگاه پلاسما پن، برای ارتقاء سلامت جامعه اقدام به بومی‌سازی این دستگاه‌ها نموده است. برای خرید دستگاه کربوکسی تراپی با ما تماس بگیرید.

کارشناسان شرکت کارن طب، پاسخگوی سوالات شما هستند. برای دریافت مشاوره پیرامون دستگاه کربوکسی تراپی با کارن طب در تماس باشید.