دستگاه کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی

دستگاه کربوکسی تراپی

دستگاه کربوکسی تراپی کارن طب دارای بیش از 20 اندیکاسیون درمانی با موضوعات مختلف است! شما می توانید قبل از خرید، دستگاه کربوکسی تراپی را در مطب خود تست کنید.

دستگاه کربوکسی تراپی و کاربرد های آن

دستگاه كربوكسی تراپی دارای بیش از 20 اندیکاسیون درمانی با موضوعات مختلف است. اندیکاسیون های موجود در دستگاه قابلیت به روز رسانی مطابق با آخرین روش های موجود در علم زیبایی شناسی را دارد. 

به لطف بهره گیری از دقیق ترین ادوات پنوماتیک و نیز حضور یک کپسول 5 لیتری کربن دی اکسید از نوع مدیکال گرید، دقت و ایمنی خروجی دستگاه كربوكسی تراپی در بازه چند میلی بار قابل تنظیم است. بدنـه فلـزی دستگاه، زیبایی، مقاومت و دوام را همراه با قابلیت ضدعفونی فراهم کرده  است. استفاده از شیلنگ سیلیکونی قابل اتوکلاو همراه با فیلتر لاور لاک دوطرفه به همراه قابلیت تزریق با سِت سرم یکبار مصرف، راحتی تزریق را برای پزشکان فراهم کرده است. 

صفحه نمایش 7 اینچ تمام رنگی لمسی با رابط کاربری کاربر پسند، اسـتفاده از اندیکاسیون هـا را برای پزشکان تسهـیل کرده است. همچنین دستگاه کربوکسی تراپی مجهز به سیستم تخلیه خودکار و پاکسازی مسیر خروجی، تنظیم دمای خروجی از طریق گرمکن طبق اندیکاسیون انتخابی توسط پزشک و همچنین سیستم هشدار و راهنما برای جلوگیری از خطای انسانی است. طراحی دستگاه كربوكسی تراپی کارن طب مطابق با استانداردهای اروپا و دارای طراحی زیبا و ارگونومیک با حداکثر بازدهی است.

اگر مایل هستید با این دستگاه بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم از ویدئو زیر دیدن فرمایید.

معرفی قسمت های پشت و پنل دستگاه

دستگاه کربوکسی تراپی
دستگاه کربوکسی تراپی

جهت مشاوره همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید!

نحوه عملکرد دستگاه کربوکسی تراپی

تاثیر اصلی دستگاه كربوكسی تراپی کارن طب بر روی گشادشدگی ریز جریان ها (میکروسیرکولیشن) و مویرگ  های خونی است که باعث افزایش قابل توجه جریان خون و در نتیجه گردش خون وریدی و شریانی می گردد. 

در نهایت اين روش، درمانی بسیار موثر در سرخرگ هاي محيطي و تغییرات مورفولوژیکی ریز جریان است و خود را به عنوان يک روش موثر پيشگيري و درمان برای هـمه شرايط مرتبط با ناکارآمدي گردش خون شریانی، وريدی و مویینگی نشان می دهد.

کربوکسی تراپی
کربوکسی تراپی

روش کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی به معنی تزریق گاز دی اکسید کربن به زیر پوست است. این گاز کاملاً بی‌ضرر بوده و به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد. میزان تزریق این گاز  به وسیله دستگاه سنجیده و کنترل می‌شود. بر اساس نظریه بوهر تعادل میان مقدار گاز کربن دی اکسید و اکسیژن در هر نقطه از بدن ثابت است. هنگامی که میزان وجود این گاز در هر نقطه بیش از حد مجاز برسد، بدن این مورد را به عنوان کمبود اکسیژن تلقی کرده و به سرعت در نقطه تزریق گاز واکنش نشان می دهد. 

در این فرایند اکسیژن متصل به هموگلوبین در بافت، از آن جدا شده و گاز دی اکسید کربن به هموگلوبین اتصال می یابد. طی این جابجایی اکسیژن آزاد شده موجب تحریک سلول های فیبرو پلاست، کلاژن سازی و لیفتینگ پوست می گردد. همچنین این واکنش موجب افزایش جریان خون و رسیدن مواد مغذی مورد نیاز سلول و ترمیم سلولی میگردد.

 

ویژگی های دستگاه کربوکسی تراپی کارن طب

دستگاه کربوکسی تراپی کارن طب دارای بدنه فلزی مقاوم و با دوام با قابلیت استریل می باشد. شیلنگ سیلیکونی دستگاه نیز قابلیت اتوکلاو دارد. اين دستگاه مجهز به صفحه نمایش کاربری لمسی با رابط کاربری ساده و کاربرپسند می باشد.

تولید دستگاه طبق استاندارد های روز اروپا موجب شده است که دستگاه کربوکسی تراپی کارن طب مجهز به سیستم تخلیه خودکار و پاکسازی مسیر گاز، تنظیم دمای گاز خروجی از طریق گرمکن طبق اندیکاسیون انتخابی توسط پزشک و سیستم هشدار و راهنما برای جلوگیری از خطای انسانی باشد. دستگاه كربوكسی تراپی دارای طراحی زیبا و ارگونومیک با مصرف پایین و حداکثر بازدهی برای پزشک است.

کربوکسی تراپی

خرید دستگاه کربوکسی تراپی کارن طب

دستگاه کربوکسی تراپی برای جلوگیری از خطاهای دیجیتال و راحتی دکتر دو عدد مانو متر در جلوی دستگاه قرار داده است. مانومتر اول فشار را تا 1.6 بار نمایش می‌دهد که با حساسیت بالایی که دارد فشار خروجی دستگاه را به صورت دقیق نمایش میدهد تا ضامن سلامت بیمار باشد و مانومتر دوم که تا 300 بار قدرت دارد فشار كپول دستگاه را نمايش مي‌دهد.

دستگاه كربوكسی تراپی کارن طب مجهز به بیش از 20 اندیکاسیون درمانی با موضوعات جوانسازی، چربی سوزی، برطرف کردن تیرگی ها درمان اسکار و آکنه و رفع چین و چروک است که این تنوع در اندیکاسیون ها کارایی دستگاه كربوكسی تراپی را برای پزشک تا چندین برابر افزایش داده است.

اندیکاسیون های موجود در دستگاه کربوکسی تراپی کارن طب قابلیت به روز رسانی مطابق با آخرین روش های موجود در علم زیبایی شناسی را دارد. به لطف حضور یک کپسول 5 لیتری گاز کربن دی اکسید از نوع مدیکال گرید با خلوص 99.9998% بهره وری از سیستم چند برابر شده است.

از ديگر خصوصيات خوب دستگاه كربوكسی تراپی كارن طب اين است كه پزشك مي‌تواند يا بوسيله پدال تزريق را انجام دهد يا تزريق خودكار را انتخاب كند تا دستگاه با توجه به برنامه با سرعت مناسب جريان گاز را كنترل كند البته كنترل كننده اصلي پدال است و به محض فشار دادن آن دستگاه از حالت اتوماتيك خارج مي‌شود.

دستگاه كربوكسی تراپی کارن طب در هنگام كار گزارش كاملي از همه موارد كنترلي و زماني و مصرفي روي صفحه نمايش خود نمايش مي‌دهد كه كار را براي پزشك بسيار آسان و لذت بخش مي‌كند.

درمان تیرگی ها با کربوکسی تراپی

 یکی از علل عمده تیرگی احتقان خون مویرگی بر اثر رسوب ملامیـن و هموگلوبین است. این مساله موجب کاهش محتوای اکسیژن خون و نهایتا تیرگی در نواحی مختلف بدن می‌شود. دستگاه کـربوکسی‌تراپی با قابلیت افزایش ریز جریان های مویرگی در جریان خون موجب از بین بردن تیرگی ها می گردد. می توان از این روش درمان در نواحی دور چشم زیر بغل، کشاله ران، هاله نیپل و بیکینی استفاده کرد.

رفع تیرگی

 جوانسازی پوست با کربوکسی تراپی

 کربوکسی‌تراپی با بازسازی فیزیولوژیکی بافت ها یک درمان ایـده آل است، زیرا افزایش مقدار اکسیژن در بافت ها موجب بهبود قابلیت ارتجاعی، افزایش الاستیسیته و جوان سازی پوست می شود. در نتیجه با استفاده از دستگاه کربوکسی تراپی می توان بهبود و ترمیم پوست های شل گردن، شکم و بازو، درمان ریزش مو، بهبود لکه های پوستی، از بین بردن رینکل های استاتیک، جوانسازی دست و صورت استفاده می شود.

رفع خطوط استریا و اسکار با دستگاه کربوکسی تراپی

استریا به علت شکسته شدن بافت کلاژن و الاستین پوست تحت فشار ایجاد می شود. دستگاه كربوكسی تراپی با تزریق گاز کربن دی اکسید موجب افزایش اکسیژن رسانی در خطوط استریا و افزایش جریان خون و مویرگ سازی در پوست آسیب دیده می شود. این عملکرد موجب بهبود انعطاف پذیری و بازسازی پوست و در نهایت درمان خطوط استریا  می گردد. همچنین دستگاه كربوكسی تراپی قابلیت سابسیژن به صـورت محدود و کاملاً بی‌خطر به منظور درمان اسکار و آکنه اسکار ها را نیز دارد.

رفع خطوط استریا و اسکار
از بین بردن چربی

 از بین بردن چربی‌ها با کمک دستگاه کربوکسی تراپی

مطالعات بالینی و تحقیقات نشان داده اند که گاز کربن دی اکسید بر روی رسوبات چربی (لیپو کلاسیک) اثر گذاشته و نیز موجب افزایش ریزجـریان‌ها می شود. این عملکرد باعث کاهش ذخایر چربی و سختی در بافت چربی می‌شود. در نهایت افزایـش میزان اکسیژن و بهبود گردش خون مویرگی در بافت چربی رخ می‌دهد. 

دستگاه كربوكسی تراپی برای از بین بردن چربی‌ها عملکرد درخشانی دارد و بهترین درمان برای افتادگی غبغب، چربی‌های شکم و پهلو، سلولیت ها و سایر چربی های بدن است.

درمان بیماری و کاهش ‌درد به کمک کربوکسی تراپی

مطالعات نشان می‌دهند که کربوکسی‌تراپی اثرات کاهش دهنده درد به ویژه در رابطـه با درمان دردهای حاد را از طریق اثر مهارکننده بر التهاب گیرنده های درد را دارد. از جمله موارد کاهش دهنده درد می توان کاهش دردهای کمر، گردن، زانو و کف پا، التهاب تاندون ها و کشیدگی عضلانی را نام برد. 

 

کاهش درد

خرید دستگاه کربوکسی تراپی کارن طب

هدف شرکت کارن طب، تولید و فروش دستگاه كربوكسی تراپی و دستگاه پلاسما پن برای تسریع روند درمان بیماران محترم و ارتقا سلامت جامعه است. برای خرید دستگاه کربوکسی تراپی می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

کارشناسان متخصص شرکت، پاسخگوی سوالات شما می باشند. برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت دستگاه کربوکسی تراپی با کارن طب در تماس باشید.