درباره ما

کارن طب پیشگام در بومی سازی فناوری های روز دنیا

بومی سازی

شـرکت کارن طب پارسیان با بهره مندی از متـخصصین مجرب همواره در تلاش برای بومی  سازی فناوری های پیشرفته و پیشگامی در زمینه فناوری های نوین بوده است. تیم دانش بنیان تحقیق و توسعه این شرکت توانسته است با ادغام نوآوری های بی بـدیل و بومی سازی فناوری های روز دنیا به دستاورد های چـشمگیری در زمینه طراحی و تولید تجهیزات پزشکی دست یابد. در راستای ارتقاء سلامت جامعه و نیز برطرف کردن نیاز جامعه پزشکی به آخرین فناوری های حوزه سلامت، این شرکت بر آن شد تا با بکارگیری نـزدیک به یک دهه تجربه خود در حوزه فنـاوری های الکترونیکی و نیز همکاری با متخصصین دانشگاهی و صنعتی این مرز و بوم به طراحی و تولید تجهیزات مورد نیاز در این حوزه بپردازد.​​​​​​​

توسعه اقتصادی

کارگروه دانش بنیان تحقیق و توسعه کارن طب پارسیان متشکل از متخصصین مجرب در شاخه های مختلف علوم است که با بهره گیری از تجربیات و نظرات پزشکان بخصوص متخصصین پوست، مو و زیبایی همواره به دنبال ارائه روش های جدید و بهبود روش های قدیمی است. امیدواریم که تولید محصولات با کیفیت مطابق با آخرین استانداردها و نیز صـادرات محصولات دانش بـنیان در منطقه گامی کوچک در راستـای توسعه اقتصادی کشور و سربلندی ایران عزیزمان باشد.

خدمات

کارشناسان حرفه ای فروش این شرکت همواره متعهد به ارائه بهترین و به روزترین راهکارها به پزشکان و متخصصین هستند همچنین شما می توانید در هر زمان با تماس با هر یک از کارشناسان فروش این شرکت به روزترین اطلاعات و راهکارهای حوزه تخصصی خود را جویا و از مشاوره تخصصی آن ها بهرمند شوید. تمام محصولات این شرکت شامل پکیج تخصصی آموزش جامع پزشک، ضمانت یکساله، خدمات پس از فروش در سرار کشور و روش های ارائه متنوع فروش مطابق با نیاز و درخواست شماست.

علی رضایی

علی رضاییمدیرعامل

مریم امیری