درباره ما

کارن طب پیشگام در بومی‌سازی فناوری های روز دنیا

بومی‌سازی

شـرکت کارن طب، با بهره‌مندی از متـخصصین مجرب، همواره در تلاش برای بومی‌سازی فناوری‌های پیشرفته و پیشگامی در زمینه فناوری‌های نوین بوده است. تیم دانش‌بنیان تحقیق و توسعه این شرکت توانسته است، با ادغام نوآوری‌های بی‌بـدیل و بومی‌سازی فناوری‌های روز دنیا، به دستاوردهای چـشمگیری در زمینه طراحی و تولید تجهیزات پزشکی دست یابد. در راستای ارتقاء سلامت جامعه و برطرف کردن نیاز جامعه پزشکی به آخرین فناوری حوزه سلامت، این شرکت بر آن شد تا با بکارگیری نـزدیک به یک دهه تجربه خود در حوزه فنـاوری الکترونیکی و نیز همکاری با متخصصین دانشگاهی و صنعتی این مرز و بوم، به طراحی و تولید تجهیزات مورد نیاز در این حوزه بپردازد.​​​​​​​

توسعه اقتصادی

کارگروه دانش بنیان تحقیق و توسعه کارن طب، متشکل از متخصصین مجرب در شاخه‌های علوم مختلف است که با بهره‌گیری از تجربیات و نظرات پزشکان، بخصوص متخصصین پوست، مو و زیبایی، همواره به دنبال ارائه روش‌های جدید و بهبود روش‌های قدیمی است. امیدواریم که تولید محصولات با کیفیت مطابق با آخرین استانداردها و نیز صـادرات محصولات دانش بـنیان در منطقه، گامی کوچک در راستـای توسعه اقتصادی کشور و سربلندی ایران عزیزمان باشد.

خدمات

کارشناسان حرفه‌ای شرکت کارن طب، همواره متعهد به ارائه بهترین و به‌روزترین راهکارها به پزشکان و متخصصین هستند. همچنین شما می‌توانید در هر زمان با تماس با هر یک از کارشناسان فروش این مجموعه، به‌روزترین اطلاعات و راهکارهای حوزه تخصصی خود را جویا و از مشاوره تخصصی آن‌ها بهره‌مند شوید. آنچه که با خرید هر یک از محصولات کارن طب دریافت می‌کنید، شامل پکیج تخصصی آموزش جامع پزشکان، ضمانت یکساله تعویض بی‌قید و شرط، خدمات پس از فروش در سراسر کشور و روش‌های متنوع فروش، مطابق با نیاز و درخواست شماست.

علی رضایی
مریم امیری